Pakalbėkime apie išvaržas….

Pakalbėkime apie išvaržas…

Liga, kai organo dalis (vidinė) peržengia savo ribas, vadinama išvarža. Priklausomai nuo to, kur jis pasirodo, skiriami kirkšnies, tarpslanksteliniai, bambos, smegenų ir kiti išvaržos tipai..

Svarstant išvaržos psichosomatiką, reikia atkreipti dėmesį į tai, kad išvarža siejama su organo dalies išėjimu už ribų ir būna esant spaudimui. Šie raktiniai žodžiai mums pasakoja, kas vyksta išvaržos kamuojamo žmogaus vidiniame pasaulyje: spaudžiamas neigiamų minčių ir emocijų nervinė įtampa kaupiasi ir peržengia ribas. Tuo pačiu metu, norėdamas nepastebėti savo vidinio konflikto, žmogus peržengia tarpasmenines ribas ir įsiveržia į kito gyvenimą (erdvę)..

Čia psichologinis kišimasis į kito gyvenimą reiškia ir tai, kad šis žmogus prisiima per daug: per daug naštos, kažkieno atsakomybę (ypač dažnai tėvai), per daug pastangų. Todėl jie išprievartauja, norėdami perkelti prisiimtą naštą (santykius (pareigas), atsakomybę ir pan.) Ir įtempti.

Toks žmogus gyvenimą suvokia kaip sunkią naštą. Bet jis pamiršta, kad niekas neprašė jo imtis ir viską nešti. Iš to, priešingai, kiti tik blogėja.

Pirma, todėl, kad jis pats visiems skundžiasi, kad niekas nenori matyti jo pastangų, nenori gailėtis, padėti, o jei jie padeda, tai nėra taip, kaip turėtų būti. Šis nuolatinis nepasitenkinimas ir nesuprantami reikalavimai (ar gailėtis, ar padėti) kaitina įtampą santykiuose ir glumina kitus..

Antra, kai žmogus prisiima kažkieno atsakomybę, tada šis savanaudiškas veiksmas brangiai kainuoja tiems, iš kurių jis buvo atimtas. Pavyzdžiui, tėvai nesuteikia savo vaikui galimybės ką nors nuspręsti, kažką daryti savarankiškai (jis renkasi būrelius, draugus, švietimo įstaigas ir kt.). Tik kažkodėl vėliau tas pats tėvas nėra patenkintas savo jau užaugusiu, bet likusiu kūdikiu.

Psichologinės tarpslankstelinės išvaržos priežastys

Mes žinome, kad stuburas yra atraminis organas, griaučiai, žmogaus kūno ašis, todėl šių savybių perkėlimas į metafizinę plotmę paskatins psichologines išvaržos priežastis šiame organe. Taigi raktiniai žodžiai čia būtų: parama, vidinis strypas, per kurią cirkuliuoja gyvenimo energija.

Asmuo, turintis tarpslankstelinę išvaržą, jaučiasi gyvenimo problemų kampe, jaučiasi beviltiškoje padėtyje. Jis labai nori iš to išeiti, tačiau dominuoja jo paties neigiama patirtis ir baimės..

Taigi baimės ir kiti neigiami išgyvenimai „spaudžia“ žmogaus sielą. Jis neatlaiko vidinio streso ir, norėdamas nuo to atsitraukti, yra aktyvuojamas išoriškai, peržengia savo asmeninės erdvės ribas ir kišasi į erdvę, į kito gyvenimą..

Taip pat pažymime, kad išvaržos atsiradimas konkrečioje stuburo dalyje kalba apie specifines neigiamas mintis ir emocijas, susijusias su ja, žmogaus savybėmis ir įpročiais. Prisiminkime šiuos skyrius ir su jais susijusias savybes, taip pat neigiamą patirtį, baimes, kurios sunaikina šį skyrių..

  1. Kaklo stuburas, kaip žinote, simbolizuoja lankstumą, sugebėjimą iš visų pusių atsižvelgti į situaciją, taip pat žmogaus valią. Taigi nėra šių teigiamų savybių ir vyrauja neigiamos savybės: kategoriškumas, užsispyrimas, nepasitenkinimas (priverstinai padavus) neigiamai veikia kaklo stuburą.
  2. Viršutinis krūtinės ląstos stuburas dažniausiai susijęs su meile žmogaus gyvenime. Todėl tokia neigiama patirtis kaip baimė, kad jie nemyli ar netenka artimo žmogaus kaltinimai, kurie jiems nepatinka neigiamai paveikti būklę. Krūtinės ląstos sritis taip pat kenčia, kai žmogus gyvena kalte dėl praeities klaidų. Jis, praeityje išgyvenęs neigiamą situaciją, tarsi dabartį išjungia emocijas ir širdį, gyvena tik protu.
  3. Yra žinoma, kad juosmeninė stuburo dalis tiesiogine ir perkeltine prasme užima didžiąją dalį fiziškai apkrauti save. Nuo pernelyg didelių problemų naštos nugara linksta. Tai yra apie tai, kaip dažnai žmogus apkrauna save nereikalinga faktinių ir sugalvotų problemų našta. Viena iš pagrindinių juosmens išvaržų priežasčių yra nuolatinis nerimas dėl finansinės gyvenimo pusės, materialinės paramos trūkumo jausmas, pinigų trūkumo baimė.

Psichosomatinės bambos išvaržos priežastys

Ši išvarža dažniausiai būna naujagimiams. Jie sako, kad tai atsiranda dėl ilgo isteriško vaiko verksmo. Tuo pačiu metu padidėja pilvo ertmės pilvo slėgis, kuris yra fizinė išvaržos priežastis. Kas verčia vaiką be paliovos verkti? Baimė. Baimė dėl išorinio pasaulio, baimė dėl nesugebėjimo jame prisitaikyti, taip pat kitos baimės. Bet kaip naujagimiui galėjo kilti tokia baimė? Ši baimė (kaip ir kiti) gali pasireikšti vaikui pasąmonės lygmenyje, būtent, eiti iš neurotiškų tėvų. kaip?

Vaikai iki 12 metų yra labai glaudžiai susiję su savo tėvais energijos lygiu. Tai reiškia, kad jei kažkas negerai su tėvais (turiu omenyje neigiamą: kivirčus, agresiją, baimes ir kt.), Tai net jei tai ir neparodoma vaikui, neigiamą informaciją jis nesąmoningai skaito per bendrą energijos lauką..

Toliau vaiko psichinė sveikata pradeda blogėti (įniršiai, užgaidos, užsispyrimas, nepaklusnumas, verksmas, baimės). Jei tai tęsiasi ilgą laiką, tada vaikas fiziškai serga. Taip pasireiškia išvaržos ir kitų vaikų ligų psichosomatika..

Jei mes kalbame apie bambos išvaržą suaugusiesiems, tada mes primename, kad bamba plyšta žmonėms, kurie prisiėmė per daug.

Metafizinės kirkšnies išvaržos priežastys

Vyrų kirkšnies išvarža dažniausiai atspindi psichinę ir emocinę aklavietę su savo lyties vaidmeniu. Paprastai tai atsitinka, kai kažkas artimas (tėvas, sutuoktinis) įsiveržia į žmogaus gyvenimą, pažeidžia asmenines ribas ir daro spaudimą. Pavyzdžiui, žmona yra nelaiminga ir nuolat priekaištauja savo vyrui, kad jis kaip vyras nesugeba išspręsti problemos (apsaugoti, aprūpinti ir pan.). Motina gali užimti tą pačią neteisingą poziciją santykiuose su sūnumi, tačiau kitaip: slopindama jį savo pernelyg didele apsauga, neleisdama jam rodytis kaip berniukui.

Atsižvelgiant į tai, kad kirkšnies sritis yra energetiškai susijusi santykiais su priešinga lytimi, tada visos psichoemocinės problemos šioje srityje atsispindi čia esančiuose organuose. Tai tokios problemos kaip sunkus santykių lūžis, psichologinis ar fizinis nepasitenkinimas partneriu, apmaudas priešingai lyčiai ir kt..

Kai kurie autoriai ne be priežasties nurodo tokią kirkšnies išvaržos atsiradimo priežastį, kaip saviraiškos problemos kūryboje (mes kalbame apie nepripažintus kūrybinių profesijų žmonių talentus). Yra žinoma, kad antrojo centro seksualinė energija yra kūrybiškumo pagrindas.

Kita metafizinė vyrų kirkšnies išvaržos priežastis yra pasididžiavimas, savęs išaukštinimas dėl turto o jo minusas yra materialinių problemų baimė, nes materialūs klausimai siejami ir su antruoju žmogaus energetiniu centru.

Gydymo keliai

Taigi pasirodo, kad kažkodėl žmogui lengviau pastebėti kitų žmonių klaidas, nei pamatyti ir analizuoti savo. Taigi vietoj to, kad atsisėstų, ramiai nustatytų ir apsvarstytų savo vidines problemas, jis pradeda ieškoti kitų žmonių problemų, kištis į kito gyvenimą ir neigiamai..

Pasirodo užburtas ratas: žmogų spaudžia jo vidinės problemos – jis su savo priekaištais ir nereikalingais reikalavimais spaudžia kitą. Jei šis kitas yra jo vaikas, tada jam bus išvarža, nes vaikas negali pakelti pernelyg didelės naštos komentarams ir reikalavimams, kuriuos tėvai jam pateikia.

Mus domina kitas klausimas: ką daryti?

  1. Šių nemalonių pasekmių galima išvengti, pasirūpink savo vidiniu pasauliu, paklausk savęs: Ko aš bijau?
  2. Radę vidinį sutrikimą, sutvarkę mintis ir emocijas, išmesdami iš galvos ir širdies visus nereikalingus ir neigiamus dalykus, staiga pajusite ramybė. Būdamas savimi psichikos komforto būsenoje, vargu ar norėsite įsigilinti į kitų žmonių klaidas, vargu ar norėsite sukelti psichinį nepatogumą kitam.

Tačiau problema ta, kad daugelis iš mūsų (ir ypač ankstesnės kartos) nebuvo mokomi, kaip gyventi darniai su savimi, kaip išlaikyti vidinę ramybę. Todėl dauguma net nepastebi savo psichinio diskomforto: nuo ryto iki vakaro jie jaudinasi, yra kažkuo užsiėmę, bet ne savo siela. Vadinasi, viduje: lėtinis nepasitenkinimas, irzlumas, agresija, visokios baimės ir kitas negatyvumas.

Prisiminkime, kad Pasaulis yra taip sutvarkytas, kad jei tu ką nors nusiųsi pasauliui, tai tau grįžta: jei siunčiate neigiamą kitiems, tai jį gauni per visiškai skirtingus žmones. Jūs siunčiate džiaugsmą ir meilę – jūs gaunate džiaugsmą ir meilę. Pasaulis tiesiog grąžina jums jūsų paketą.

Kyla klausimas: ką tu nori gauti?

Aš renkuosi džiaugsmą, meilę ir sveikatą. Ko tau ir linkiu.